| SmiiileXoXo a întrebat:

Tebuie sa fac o reclama la un produs, obiect?! La ce? Cat mai multe idei happy

Răspuns Câştigător
| lVlad a răspuns:

Vand magar turbo diesel, urechi rabatabile, sistem audio iha iha, tractiune 4x4, sistem alimentar AP&B (apa, paie si bataie), culoare cacaniu in dungi, servo, abs, ESP, 18 airbaguri, bici 7+1 trepte, pret 2500 euro. Accept la schimb catar full option + diferenta ( ) Pret negociabil

| SmiiileXoXo explică (pentru lVlad):

batting eyelashes Daca i scriu reclama asta la profa de englez sa vezii ca primesc nota ca tractiunea, impartsit la 2 laughing

| lVlad a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

laughingAici ai dreptate.

4 răspunsuri:
| namerr a răspuns:

Si eu am avut de facut reclama la engleza.Eu am facut reclama la Tedirolling on the floor. Poti face reclama la sampon Wash and Go sau Lay's sau la BMX-uri sau Cereale Nestle Fitness sau Iaurt Nutriday etc. Sper ca te-as ajutat. Funda?puppy dog eyes:*:*

| Deya_Andreutza_1995 a răspuns:

Trebuie sa fac o reclama la o carte