| eu_2231 a întrebat:

Tebuie sa trimit un email la o profesoara cu niste poze ale clasei in care faceam curatenie prn curtea scolii, de astea cu eco, si nu stiu ce sa scriu, cum sa numesc activitatea. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| adin94 a răspuns:

Si eu am avut aceasta activitate(candva), si am numito "ora verde" un titlu perfect chiar daca a durat mai mult...bafta.

4 răspunsuri:
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna eu eu zic asa sa scrii daca vr:''Elevi imbunatatesc planeta'' ''Copii fac curatenie'' ''curatenia copiilor ne aduce o planeta curata'' ''elevii ajuta la curatenia scolii'' etc etc... daca vr iti mai ziclaughingrolling on the floorbig grinbig grin

| Kittynika a răspuns:

Ce problema, intr-adevar importanta.
Umpleti site-ul cu tampenii

| dyav0litza a răspuns:

Protejarea naturii de catre elevi

| NoSmile a răspuns:

''salvarea naturii de catre elevii...'' sau ''activitatea eco care s-a desfasurat.''