| Anonimarobi a întrebat:

Am de facut un discurs de sfarsit de clasa a 8a,din partea clasei, pentru o profesoara de matematica.Nu prea stiu ce sa scriu...Ma puteti ajuta si pe mine va rog?

Răspuns Câştigător
| MichaellaJackson a răspuns:

Buna,si eu am fost in clasa a 8a anul trecut si pentru profu de mate am scris ceva gen:‘‘an de an,luna de luna, profu nostru de mate incerca sa ne invete, geometrie, calcule si propozitii dar nimic nu ne iesea cand la tabla ne scotea, dar atunci cand venea langa noi si ne punea mana pe umar spunea incet:Nu fi crispat. si pe dat ne ajuta si sfaturi ne da’’ recunosc am reusit da-l emotionam big grin iar daca nu se potriveste incercati sa faceti o scurta descriere a profei cu cateva rime pe langa, va face impresie buna happy

2 răspunsuri:
| betty678 a răspuns:

Scire ceva care sa o emotioneze ceva care sa o faca sa va iubeasca. (poate si mai mult daca va iubeste deja) ca e cea mai buna profa ca v-a invatat multe si bagi si tu niste baliverne si gata