| XxXJoK3rXxX a întrebat:

Tehnician designer mobila si amenajari interioare, trebuie dat o proba de desen sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| LittleMinnie a răspuns:

Daca e vorba de liceu depinde. Daca ai fi vrut la un liceu bazat pe desen, arhitectura, design trebuia sa dai proba vocationala care a fost acum cateva saptamani. daca esti pasionat de acest lucru, dar tu optezi pentru alt liceu clar nu o sa mai dai nicio proba. daca e vorba de facultate, atunci acolo vei da o proba inainte de intrarea la facultatea respectiva ..succes happy

2 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Da mi se pare ca trebuie sa dai o proba la desen. Parca asa dadu-se si un prieten de familie

| Rainbowling a răspuns:

Daca intrebarea ta se refera la acceptarea la un curs, atunci da.