| Teodoraa6 a întrebat:

Telefon Allview A4 you, credeti ca este bun de ceva? il vreau pentru jocuri poze si internet. Se merita sa il cumpar?

4 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Mai bine cumperi A5 Quad.
Are procesorul Quad Core sau poate altceva cu 1Gb ram!
http://www.emag.ro/......DBXCSBBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slsbut iw-ti o tableta Asus memo pad
hd 8 + e 800 lei 1gb ram 1. 2ghz f.f. rida duce orice joc pe detalii maxime o detin de 3 ani si merge perfect android 4.2 fara update.

| LuciWv a răspuns:

Eu il detin, si merita in bani de 219 lei.
XXXray, ai avut tu sa stii ca merge greu?
Din contra merge perfect cat si pe internet cat si cu jocurile, nu e nici un joc de la Gameloft care sa numi fi mers, si le-am incercat aproape pe toate, si nunumai de la gameloft.
Androidul+512 rami e de ajuns, chiar de e 512 e mic, ce vrei de la 219 lei?
Eu zic ca merge perfect, nu putem avea iPhone la 219
Eu zic sa nu asculti la cei nestiutori care se baga doar sa posteze si ei, caci o sa ajungi sa dai mai mult pe un telefon care face fite.
A4 You il am de 2 luni si n-are nici un defect intern sau extern, acum tu sa nu te apuci sa dai cu el si sa ii iei husa daca vrei sa il pastrezi intr-o buna conditie, fara husa poate sa fie iPhone, tot se strica.
Bafta

| XXXray a răspuns:

Pai daca ne uitam la specificatii observam ca memoria RAM este cam mica (512 MB RAM) memoria interna de 4 GB care cred ca este de ajuns. Android 4.4 KitKat care este cam puternic pentru 512 MB RAM. Eu zic sa nu il cumperi. O sa ai probleme cu jocurile si posibil si cu apelurile, mesajele (adica o sa ti se miste greu). Eu zic ca nu merita.