| alisax a întrebat:

Teme pentru Lg T500 ( Fundaaaaa)

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau nu suporta alte teme decat pe cele care le are deja preinstalate! Alte aplicatii gasesti aici http://www.umnet.com/phone/4907-LG_T500_Dakota
Bafta!

| DraKeSTF a răspuns:

Telefon din asta am si eu si nu exista teme pentru el. Exhista si LG t500 ego, iar toti fac pentru ala teme si nu pentru cel simplu

| Marica_Sebasrian_Georgian_1934 a răspuns:

E bun telefonul am si eu dar vreau si eu niste aplicatii cu fantome pentru el

| adywwe988 a răspuns:

si eu am LG t500 si incerc sa-mi iau teme dar cred ca nu le acceptasad

| alisax explică (pentru adywwe988):

Stiu...cred ca o sa il arunc pe geam ca nu e bun de nimichee hee

| Darcklight a răspuns (pentru alisax):

Da aruncal e mai bine, nu te mai enervezilaughing.

| alin_2150 a răspuns:

Eu am telefonul si e foarte bun fata