| heroS a întrebat:

Testo Pump sau orice testosteron pentru marire este steroid?
Funda:*:*

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu neaparat.

testo pump NU e testosteron, este un stimulator de testo, e cu totul altceva

| loorentzoo a răspuns:

Steroizii asta contin in principal testosteron, si sa iti raspund la intrebare orice testosteron injectat in corp este steroid

| heroS explică (pentru loorentzoo):

Acest tetosteron este pastila ..nu injectat

| loorentzoo a răspuns (pentru heroS):

Atunci nu-s exact ce sa zic, dar daca se gaseste in farmacii sau plafar sigur nu e steroid deoarece acestia sunt ilegali si se vand ceva in genul drogurilor happy

| heroS explică (pentru loorentzoo):

Deci sa iau sau sa nu iau? thinking ca uni zic ca sunt steroizi uni nu.:-p

| loorentzoo a răspuns (pentru heroS):

Daca il gasesti il ei din farmacie sau plafar, da ia linistit parerea mea dar ai girja incepe si u cu niste doze mai mici timp de 3 4 zile vezi daca ai ceva reactii adverse iar daca nu, mareste treptat doza cum scrie pe prospect. Iar daca te hotarasti sa ei steroizii pe bune, eu unul nu am luat dar trebuie sa fii sanatos tun fara probleme de ficat, rinichi sa ei un hepato protector in paralele si in timpul pauzei dintre cicluri sa bei multa apa sa mananci multtttt si tot asa incepe cu doze mici gen jumate din doza recomandata sa vezi ce efect are