| EveEve a întrebat:

The Vampire Diares sau Amurg?

12 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Vampire Diaries imi place mai mult. Inainte imi placea mai mult Amurg, dar acum prefer Vampire Diaries. Damon love struck

| AikkoxD a răspuns:

Vampire Diaries, logic. Si sa-ti spun si de ce.

Actiunea mi se pare foarte interesanta, actorii sunt foarte buni interpreti si arata 'betooon'... si in plus. este un serial SF si eu, personal, iubesc filmele/serialele SF.

| AnaisC a răspuns:

Buna!
Eu una nu am citit, vazut nici citit nici una nici alta, dar voi raspunde in mulee unei rietene bune care este "indragostita" de Vampire Diares.
deci, Vampire Diares.
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Printzess a răspuns:

Uite-te al amandoualove struck amandoua sunt foarte tari:p

| YourAngel a răspuns:

Amurg! Am citit toate cartile si am vazut toate filmele asa ca meritabig grin

| yasemin a răspuns:

100% the vampire diaries! damon is sooooo HOT

| d33a a răspuns:

Amurg tongue

| INNA_7716 a răspuns:

Mie imy plac ambelewinking

| KIdda_6499 a răspuns:

The Vampire Diaries. si o sa 'ti spun si de ce : Este mult mai interesant actori sunt foarte HOT si stiu sa joake ca lumea. Si e mami Sf decat Amurg (parerea mea :amurg nu pae absolut deloc sf pentru mine ) Funda? big grin

| Pasaredenoapte a răspuns:

Both

| alexandra_6688 a răspuns:

The Vampire Diares!love struck

| TVDFANGIRL a răspuns:

The Vampire Diares. lol