| VincentVlnt a întrebat:

Ti se deformeaza nasul ( daca nu ) ( daca da, s deformeaza mult? ) dupa ce, cineva iti sparge zgarciu ala de la nas?

Răspuns Câştigător
| alexutza1183 a răspuns:

Se deformeaza, se face o curba mica in locul in care ti s-a rupt.La unele persoane arata urat, dar la altefel nu se observa, depinde de cat de puternica este lovitura.Succes!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nasul creste pana la o varsta limita (20 -22) si apoi se dezvolta in grosime, cine vrea sa il aiba frumos sa se opereze.

| streess a răspuns:

Se lasa in jos am un prieten care s-a lovit acolo si s-a rupt zgarciu te rog da-mi si mie o funta ps.