| AndreeaAndreeaIoana a întrebat:

Știe cineva cum să nu mai apară asta pe laptop când instalez roblox: Roblox no longer supports Windows 32 bit-Devices. This includes Win7 32 bit, Win8 32 bit and Win10 32 bit. To keep playng Roblox, please use a device that this is combatible with Roblox's System requirements.

Eu am un laptop Sony Vaio cu Windows 7 32 bit- devices.
Spuneți-mi ce să fac. Ca eu nu am jucat niciodată Roblox pe laptop sad

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Device-ul tau nu indeplineste conditiile pentru cerintele Roblox.
Scrie clar. Dar banuiesc ca tu nu stii engleza.