| Mitrecelmare a întrebat:

Tigarile cu arome (ma refer la cele cu bila "click-on" ) dauneaza in plus fata de cele normale?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sunt mai toxice tigarile cu aroma decat cele normale pentru ca aromele sunt compusi sintetici pe care organismul nu ii poate sintetiza si se depun pe langa tutunul din plamani la ficat si rinichi.

| Mayhem666 a răspuns:

Toate dauneaza la fel de mult.

| CuriousStuff a răspuns:

O tigara dauneaza deja destul de mult, de ce iti pasa daca una cu bila dauneaza putin mai mult?

| Mussette a răspuns:

Tigarile dauneaza. Acea biluta sau mai nou sunt unele cu 2 bilute, sunt arome sintetice, iar ceea ce este sintetic dauneaza organismului, cum si cele slim, desi mult se mint ca sunt slabe, tot daunatoare sunt.

| NoOne18 a răspuns:

Da sunt mai daunatoare, dar chiar daca fumezi tigari simple, tot iti strici organismul