| bibitza a întrebat:

"tipat" din partea lui Nobody unde sunt cei trecuti prin viata?hee hee

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Te-a angajat ca avocat? Sau are mana in ghips si nu poate scrie?

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ma gandesc ca poti fi trecut prin viata... ca gasca prin apa (adica degeaba) sau cu mari probleme si rezolvari asemenea. Nu ne-ai spus ce anume cauti. Sa zicem ca eu chiar sunt trecuta prin viata... si a trecut si viata de cateva ori peste mine... asa ca acum sunt la nivelul la care oricum ar fi viata este frumoasa pentru ca mai este. Ma gandesc ca daca bibitza are o problema ma poate contacta... eventual o pot ajuta.
Am vazut doar acum intrebarea ta si nu stiu ce problema are Nobody... happy

| Parintele a răspuns:

Ce inseamna sa fii trecut prin viata>? sa ai ecva experiente? daca da cred ca multi au experiente personale care nu pot fi neaparat de folos altora.

| andi a răspuns:

Am vazut tzipatul...eu am 30 si ma indrept spre 40 si spre 50 si spre 60...mai apuc 60? nu prea cred.in zilele noastre...

| bibitza explică:

Nobody se refera la varsta... o anumita varsta...respectabilawinking

| bibitza explică:

Psiholoaga nu stiu care a fost faza dar m-a rugat sa tip la cei trecuti in varsta pentru a nu-l lasa singur. si am facut-o tongue

şese cum mai 30 de primaveri? asa arat? :-o

| bibitza explică:

Cu placere Nobody :* pupici

| sese a răspuns:

Ce-ai facut de ziua ta?
PS.Sa nu zici ca-i implinit 30de primaveri!

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

E categoria adolescenti, deci nu prea cred ca o sa gasesti vreo varsta prea,, respectabila'', cum zici tu aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiii voi nu cumva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, bibitza, pentru ajutor. aveam o problema dar s-a rezolvat.mersi.cu toate ca nu prea vad sa mai fi aparut cineva mai de seama mea.in afara de gabrielutu, careeee.