| anonim_4396 a întrebat:

Un mesaj pentru tineret? Din partea celor mai trecuti prin viata.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Indiferent de vârstă, fiecare trebuie să se descopere pe el, să își facă viața o experiență așa cum și-o dorește și să urmeze regula de aur: "Tratează-i pe alții așa cum ți-ai dori să fi tratat!"

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Munca - strainatate - apartament/casa - masina noua apoi sa isi traiasca viata la maxim. Termenul familist e pe cale de disparitie mai nou e sa prinzi multe ocazii sexuale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Degeaba, că nu o să îl asculți.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Un sfat pentru tineret in general. Nu pentru mine. Sa mai culegem si noi niste intelepciune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Va urez ok big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Prezervativele sunt mai ieftine decât copiii.

| Nemessys a răspuns:

Faceti o facultate si un master, angajati-va, luati un credit pe 30 de ani pentru o casa, faceti copii, munciti pana va sar capacele ca apoi sa primiti o pensie atat de mica incact o sa muriti de foame

| Fabulistul a răspuns:

Spune nu drogurilor! O să ți se pară mișto la început, dar dacă devii dependent se duce tot dracului. Îți spun din experiență.

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Incearca cat mai mult sa te observi pe tine si probleme tale decat sa te ingrijorezi inutil despre ce ar putea spune x sau y. Toti au filmul lor.