| Alyn1998 a întrebat:

Tocmai am bagat windowsul(xp) si am realizat ca imi merge calculatorul foarte blocat asta fiind un progres deoarece inainte sa imi bag windowsul se bloca cand sa aprind calculatorul(nu intra in windows)
virusi nu aveam ca dadusem cu antivirus scan cu update foarte recent si cred ca este de la vreo piesa si daca da spuneti-mi de la care?
funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| zoNNe00 a răspuns:

Daca vr sa nu mai faca asa apasa clic dreapta pe dekstop dai la priprietati la si seteaza 16 bit

Apoi copiaza CCleaneR pentru ca Iti sterge Registrii Mie mi-a mers si e foarte bun si usor de "UMBLAT" Cu el! FuNditSza?