| Acasel a întrebat:

Ajutor! Probleme cu Pc-ul

1) am avut probleme mari ca windows-ul-(virusi)-cand il aprindeam. mergea bine dar dupa 10 minute se stinge singur si nu mai merge sa dau restart sau Turn Off, il scot din priza si la fel(merg 10 min se blocheaza se stinge)
Asta cred ca din cauza unui joc am instalat m-am jucat cam vreo 40min si se blocheaza imaginea brusc nu mai merge nici Task Manager nici mouse-ul nu se mai misca! AM dat restart si nu mai m-am jucat, dar am intrat pe TPU sa vad ce se intampla si iar a facut (s-a blocat)

Am Bagat Windows 7 )aveam sp2(

2) Are Ceva Daca am 2 windows-uri?hee hee suna ciudat dar cand il aprind ma pune sa aleg pe ce windows vreau sa merg happy

2 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Nu e nici o problema daca ai doua windowsuri
problema e alta.trebuie sa ai pc cat mai bun pentru a putea lucra la o capacitate cat mai mare...
auzi ce sa faci u. stergeti toate partitiile pe care le ai si refati windosul... daca tot asa face.sa stii ca poate fi de la hdd, rami, sursa sau chiar placa de baza.(deci poti sta linistit numa am zis)
primul lucru fa windowsul si vezi mai face figuri. daca da du l la doctorwinking
baftaa

| Andi_3559 a răspuns:

Poi cu virusi descarcati un anti-virus iar cu doua windowsuri nu e prea bine stergel pe cel cu probeleme.
Sper ca te-am ajutat, FUNDA?