| Crs a întrebat:

Tocmai mi s-a intamplat ceva ciudat. Ma uitam la un film cand deodata mi-a aparut pe ecran o poza. obscena straight face. cu un penis... straight facestraight facestraight face nu imi pot explica. de unde a aparut, pentru ca eu nu detin asa ceva in calculator! ma poate lamuri cineva? :-s.

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Poate ai luat vreun virus. Stiu un virus care se trimite automat pe mess, si trimite link-uri catre site-uri porno. Deci asta s-ar putea sa fie... Ia-ti un antivirus ca s-ar putea sa fie virusat pc-ul.

| biBii07 a răspuns:

Cineva te saboteaza :-ss laughing

| XLilSmileX a răspuns:

Poate poza facea parte din film... straight face