| BeHappyForMe a întrebat:

Tort cu frisca, ciocolata sau martipan? care va place? si daca as vrea sa fie personalizat(o anumita forma de exemplu sa fie in forma de ingeras, sau cu poza pe el)trebuie neaparat sa fie din martipan? dau funda cine ma ajuta si pe mine cu nelamurirea mea.scuza-ti categoria am pus aici pentru ca citesc mai multi!

Răspuns Câştigător
| Inamy a răspuns:

Toate variantele pe care le-ai dat tu se pot personaliza...inclusiv cu poza.

dar dupa parerea mea cel cu martipan ai bun.si daca vrei sa fie si mai bun sa ceri cu crema de unt pe sub martipan...am mancat eu si e foarte bun.:X SUCCES la ales tortul:p

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu refuz pe niciunul.
Toate pot fi personalizate cu poză!
Pa, pa.