| Alexandra_3484 a întrebat:

Tot eu! Am primit un email cu un raspuns la intrebarea precedenta, dar nu pot sa vad raspunsul! De ce? Adica nu e prima oara, mi s-a mai intamplat chestia asta! Cine poate explica primeste fundita! Scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Anumite răspunsuri nu le poţi vedea imediat pentru că site-ul îşi face update-ul mai greu. Aşteaptă ceva timp 10-20 de minute maxim şi va merge! Baftă!

2 răspunsuri:
| Mary496 a răspuns:

Pentru ca raspunsul nu a fost procesat.Mai asteapta pana mai primesti un raspuns happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsurile nu se afiseaza automat, dureaza putin pana vor fi vizibile. Dupa maxim 15 minute vor fi vizibile.