| Myuu a întrebat:

Tot incerc sa imi fac si eu un cont hi5 si mereu imi spune ca sunt "eligibil", ce inseamna asta si de ce nu imi pot face? funda.

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Motivele si ce poti face?:
1.Ai gresit e-mailul.asigurate ca e @yahoo.com
2.Fi sigur ca e-mailul nu a mai fost folosit pe un cont de hi5.
3.Esti prea mic.Nu scrie anul tau real scrie 1992.sau 1990.big grin
4.Verifica daca ai gresit ceva.

4 răspunsuri:
| morenaRox a răspuns:

Iti arata asa probabil din cauza varstei... din cate stiu trebuie sa ai minim 13 ani sa poti fi utilizator hi5winking

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Acolo unde iti bagi data cand esti nascuta pune si tu de ex: 1980.
Ps: Parca trebuie sa ai peste 14 ani.

| Alexa_2878 a răspuns:

Poate ca id-ul este deja folosit, sau ai mai putin de 13 ani. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea si mie imi scrie la fel deci chiar nu stiu dc scrie asa si mie imi pare rau tare as vrea sa imi fac un hi5 sad