| Orbithh a întrebat:

Mereu can incerc sa imi fac cont pe facebook imi spun ca:Nu esti eligibil pentru un cont Facebook.De ce?

4 răspunsuri:
| Alecsandraa97 a răspuns:

Nu ai posibilitatea sa iti faci cont la @Facebook daca ai sub 13 ani happy. Dar daca tii neaparat sa iti faci cont atunci pune-ti anul de nastere de la 1997 in sus.
Bafta :*.

| CristiB93 a răspuns:

Adica nu ai varsta potrivita pentru a avea cont trebuie sa ai o varsta mai mare de 13 sau 14 iar daca vrei sa iti faci cont pune o varsta mai mare

| PrinceOf a răspuns:

Pentru ca nu ai voie daca ai sub 13 ani.

| Mihai235 a răspuns:

Pentru ca nu ai voie sub 13 ani