| MEMO a întrebat:

Tot nu credeti ca am poluat planeta de tot si vine sfarsitu?
Cititi urmatoru articol :
-http://www.lovendal.net/......ocalipsa/.

Incep sa cred ca este posibil sa se intample ceva in 2012 (nu cred ca sfarsitu lumi dar totusi uitati-va si voi in jur)Cutremure, foarte multi oameni saraci, criza mondiala. :((.
Ce se intampla oameni buni!

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Adevarul este ca lucrurile merg spre rau si oamenii au o ura ce creste tot mai mult sadsad

| haiZI a răspuns:

Cand o sa ne invatam lectia va fi deja prea tarziu.pa

| Pufuleteeeee a răspuns:

Hey... o parte din persoane crede in sfarsitul lumii altele nu.eu sunt de partea ca NU cred deoarece nu ai cum sa stii cu certitudine asa ceva! doar dumnezeu stie cum se va intampla si cand se va intampla, nu are rost sa crezi in aceste zvonuri chiar si unii preoti sunt acre se insala uneori cu aceasta informatie., apropo cum a spus si colegul de mai jos attunci cand o sa ne invatam lectia o sa fie prea tarziu! tu fa cum crezi, si eu imi amintesc de la gradinita cum doamna invataoare ne citea ca Dumnezeu o sa trimita un semn al diavoluluii sau diavlolul o sa il trimita (nu mai stiu sigur) si ca acei oameni care vor accepta acel semn isi vor lua adio de la rai si cei care nu il vor acepta vor fi ucisi dar vor ajunge in rai! depinde totusi de fiecare gandire a omului. funditabig grin?

| InoKo a răspuns:

Sfirsit la sigur o sa fie. Apocalipsa spune clar... Dar, nu putem sti cu precizie cind, ar fi o nebunie sa ne bagam in legile astea si sa facem calcule.Noi nu mai putem face nimic.