| Sergiu6666 a întrebat:

TPU am nevoie de voi ma! laughing deci sa va spun cum sta treaba eu sunt genul ala de baiat din toata gasca de prieteni care nu era cu dragostea cu iubirea cu astea eu aveam o prietena pentru cel mult o saptamana asa ca nu imi faceam probleme le tot schimbam am fost pana si cu fetele din grupul meu de prieteni dar asta e alta poveste dar acum e grav sau cel putin e grav pentu mine nu de mult cam de 5 zile a aparut o noua fata prin grup si e foarte frumoasa de obicei vorbeam cu toate fetele fara rusine dar fratilor cand vreau sa vorbesc cu ea tot trepidez ma inrosesc transpir nu stiu ce e cu mine adica nu mi sa mai intamplat asta pana acuma ba chiar eram atat de nesimtit incat le si spuneam de la prima intalnire ca fara sex nu are rost sa ne complicam dar fetei asteia nu pot sa-i spun simic ma blochez instantaneu ajutor baaaa ce dracu sa fac cum sa pot reusii sa voresc cu ea cum trebuie nu ca un papa lapte sad laughing

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ce face frumusețea din oamenilaughingaoleu, tu vrei numai să vrobești cu ea sau * fara sex nu are rost*. spune-i să nu se mai aranjeze atâta că te face stresat/emoționat, spune-o in glumă, dacă are simțul umorului ai o bulină roșie la ea.

| T0T a răspuns:

Scoate-o in oras, o sa va obinuiti unul cu altul.

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Gandeste-te ca si ea e tot o fata obisnuita. Cand vorbesti cu ea incearca sa te gandesti ca vorbesti cu o fata normala nu cu cea mai frumoasa fata din grup