| MenταLµ a întrebat:

TPU. Am o intrebare. va rog spuneti-mi mia dowlandat metin2ro si l-am instalat si cand apas pe el stiti ca trebuie sa se incarca ceva acolo pai mie nu imi ramane blocat la 50, 0 si nu merge. Plz ziceti-mi.

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Dai un restart la calculator, si incerca sa instalezi din nou metin2. SFAT: Opreste restul programelor in afara de instalare.

3 răspunsuri:
| BLABLAGAGA a răspuns:

Nu stiu nu joc metin

| prizeFTW a răspuns:

Daca e in curs de downloadare verifica-ti conexiunea la internet, inchide restul programelor, dai refresh si deschide din nou instalarea! Verifica si daca ai loc in diskul unde ai instalat.
Bafta!

| MenταLµ explică:

Man, da eu am wairles nu stiu daca am scris corect si nu pot inchide neti si sal repornesc sta ninstop arpins si am loc destul.Plz zi-mi am nev vreau sa ma joc azi.

| prizeFTW a răspuns (pentru MenταLµ):

Dai un restart la calculator, si incerca sa instalezi din nou metin2. SFAT: Opreste restul programelor in afara de instalare.