| Giirll a întrebat:

TPU, am o mica curiozitate happy. Pentru baieti: as vrea sa stiu care este corpul perfect pentru voi la o femeie/fata (puteti sa-mi arati poze cu modelele, actritele, cantaretele, etc. voastre favorite). Pentru fete: as vrea sa stiu care este corpul perfect pentru voi la un baiat/barbat (puteti sa-mi arati poze cu actorii, cantaretii, etc. vostrii favoriti. Is curioasa si eu acu, ca si-asa ma cam plictisesc. happy

1 răspuns:
| Alisstor a răspuns:

Emma Watson. No comment. (cea care o joaca pe Hermione in Harry Potter).