| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am și eu o întrebare. Fetelor le plac băieții cu barba sau fără? De la ce vârsta le plac băieții cu barba?
Și cum fac sa-mi crească barba unde nu am?
Iar parul, mai bine lung sau scurt? (Am fata ovala, dacă e recomandați-mi și mie o freza tare sa o fac mereu, eu ma gândeam sa-l las mare și in părți si in mijloc si sa-l dau tot pe spate cu gel, gel sa pun și in părți și in mijloc, ce ziceți?)
Vreau sa fiu și eu mai irezistibil

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

laughing Asta a fost una din primele mele intrebari pe TPU, acum mult timp.

Pe langa faptul bine cunoscut cu "depinde de fata", da... pot spune ca intr-o proportie mai mare, este la moda barba. Dar nu cea mare si lunga, sa zic asa. Asa putin acolo, la nivelul mustatei. De altfel si o forma adusa poate sa ajute. Si parul... scurt, nu?

| Floryannos a răspuns:

Salut! In ceea ce priveste barba depinde de fiecare fata, daca vrea sau nu sa aiba iubit cu/fara barba. Daca vrei sa iti creasca si in zonele in care nu ai poti sa te duci la un plafar si sa ceri ulei de ricin.
In legatura cu freza poti cere sfatul unui frizer. E cel mai in masura sa iti spuna cum iti sta mai bine