| anonim_4396 a întrebat:

TPU, as dori un Hack la Conquiztador real ( nu sa imi scrieti : R1. Am doar am dat mult pe el R2. ca este ilegal R3. sau mai citeste ) fara raspunsuri de acest gen cine ma poate ajuta ii dau funda + Vot ii fac publicitate pe serverele TPU si am sa-i fiu dator vandut / sau pe blogurile mele.
Va rog ajutati-ma fac orice sunt c-am stresat scuzatima ca am vorbit asa.
ID: Pandycocolyn@yahoo.com - ( Hack 100% Real )

2 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Nu exista.
Mai pune mana si invata, lasa hackurile, te crezi mai smecher, sau ce?