| FataCuBuff a întrebat:

TPU atunci cand fumez daca trag fumu doar in gura si nu trag in plamanii poate sa imi intre fum in plamani cine imi zice funda + vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheStory a răspuns:

Nu logic, e ca la respirat.

| bubblegummy a răspuns:

O sa iti distrugi dantura

| onasis1961 a răspuns:

Da intră, dar în cantităţi foarte mici, neglijabil din punct de vedere medical!

| ChalkOutline a răspuns:

Mai bine incerci sa nu fumezi deloc.

| mel24 a răspuns:

Pai de ce mai fumezi? parerea mea este sa te lasi de sportul asta ca nu esti mai interesenta daca fumezi cu toate ca tu crezi ca esti cool!

| christianchristian a răspuns:

Deci u cand tragi nu tragi in plamani ci doar in gura; u nu inghiti fumul ca atunci ar ajunge in plamani dar cum nu il inghiti nu are cum sa ajunga in plamani. Funda?

| christianchristian a răspuns (pentru FataCuBuff):

Pai tragi dar nu il inghiti