| Bogdan1234566 a întrebat:

Daca sunt fumator si ma duc sa fac un control la plamani pe rezuktat imi va zice ca fumez? sau imi va zice ca am plamanii afectati de fum putand fi fumator pasiv?

Răspuns Câştigător
| pisi1793 a răspuns:

Depinde cat timp ai de cand fumezi. Daca fumezi de vreo 4 ani da.Iti iese, daca esti un proaspat fumator nu.

1 răspuns:
| Bogdan1234566 explică:

Dar daca in astia patru ani am avut periode in care nu fumam de loc apoi fumam iar.si nu fumam extrem de mult, max 5 tigari pe zi timp de vreo luna apoi vreo 2 nu mai fumam?