| FataCuBuff a întrebat:

TPU atunci cand fumez daca trag fumu doar in gura si nu trag in plamanii poate sa imi intre fum in plamani cine imi zice funda + vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da intră, dar în cantităţi foarte mici, neglijabil din punct de vedere medical!

| TheStory a răspuns:

Nu logic, e ca la respirat.

| mel24 a răspuns:

Pai de ce mai fumezi? parerea mea este sa te lasi de sportul asta ca nu esti mai interesenta daca fumezi cu toate ca tu crezi ca esti cool!

Răspuns utilizator avertizat
| christianchristian a răspuns:

Deci u cand tragi nu tragi in plamani ci doar in gura; u nu inghiti fumul ca atunci ar ajunge in plamani dar cum nu il inghiti nu are cum sa ajunga in plamani. Funda?

| ChalkOutline a răspuns:

Mai bine incerci sa nu fumezi deloc.

| bubblegummy a răspuns:

O sa iti distrugi dantura