| kar1GaNNN a întrebat:

Cum sa trag fumu de tigara in piept ca eu trag in gura, adica nu stiu trage in piept

8 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna! Iti recomand sa te lasi de fumat. Totusi, ca sa-ti raspund la intrebare, tii fumul de tigara in gura apoi incerci sa tragi aer in piept. Normal ca prima data te vei ineca, o sa dureze ceva pana o sa devii "fumator cu experienta". Daca e doar "prosteala", adica fumezi in club ca nu prea ai incotro, poti sa exersezi. Daca vrei sa devii fumator, lasa-te de pe acum. Mult succes!

| kar1GaNNN explică (pentru DayByDay):

Nu-s fumator inrait sa zic asa laughing, fuemz doar asa la batjocura, si e bine sa tragi fumu in gura?

| Radu284 a răspuns:

Pui fumul in gura, dupa care zici: "Hii, caii popii!" "Hii-ul" ala e inspirand.

| kar1GaNNN explică (pentru Radu284):

Si nu ma inec? straight face

| Radu284 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

La inceput da, o sa tusesti, o sa te simti ametit, etc. Cu timpul o sa poti sa fumezi normal. Desi nu ti-as recomanda sa te apuci de fumat, dar faci cum vrei.

| kar1GaNNN explică (pentru Radu284):

Deci nu fumez, doar asa cand plec cu prietenii mai trag cate una, nu-s deala care sa fumez o tigara si dupa sa fiu drogat.

| yuly04 a răspuns:

Tii fumul in gura iar apoi tragi aer in piept pe nas si se duce fumu in plamani.