| denisaaaaaaaaaaaa a întrebat:

TPU, ce se intampla pe 21 octombrie 2011 crying dau funda cine zice ca zice mosul ala harold camping ca sigur se va intampla sfarsitul lumii e adevarat din ce zice ala sau ne minte ca sa faca si el bani ca sa moara cu bani laughing

2 răspunsuri:
| iSkater a răspuns:

Tu crezi un om, cu minte cat un bebelus?
Eu as zice ca nici un om nu ar putea prevedea asa ceva, doar Dumnezeu. Oameni de nimic, care zic si ei sa faca niste bani. RUSINE! si nu, pe 21 octombrie nu se intampla nimic

| hhgg a răspuns:

Chiar de ziua mea sa fie sf lumiii?:-o
acum serios.nimen nu stie cand va fi sf lumiihappy