| FataCuBuff a întrebat:

TPU cum pot scapa de o gasca de tigani dau funda si vot

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ii baga in seama. Daca le dai satisfactie vor face si mai rau.

| crysty97 a răspuns:

Sunt in extrem de acord cu ce a scris нεɩɩƍ

| prizeFTW a răspuns:

Nu uita că şi ei sunt oameni.Şi nu îi bagi în seamă, spui lasă-mă şi gata. Dacă refuză mergi la poliţie şi fă o plângere.

| Deliα a răspuns:

Cu politia

| gAZAh a răspuns:

Le dai foc.Sa-i exterminam pe acesti colorati din Romania.

ROMANIA NU TIGANIA.

| RzVq a răspuns:

Iti poti face un prieten care sa te scape de ei... Sau daca nu cel mai simplu lucru suni la politie si le spui tot si ca iti e frica de ei si alte chesti si poate te vor ajuta big grin.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| majestiK a răspuns:

Cauti si tu o gasca, nu ii bateti, doar bagati frica in ei, adica ii luati de gat si ii dati in perete