| ErickEmil a întrebat:

TPU, daca te desparte gagica si tu iar te desparti de alta gagica si dupa aceea te imparti cu prima gagica dar stiind ca esti inca cu a 2-a gagica, cum dracu mai scapi de gagicile astea?

3 răspunsuri:
| Prose15 a răspuns:

Scuze dar nu prea se intelege

| ErickEmil explică (pentru Prose15):

Pai te "bagi" cu o gagica, te desparti de ea, te bagi cu alta dar te bagi si cu ea fara sa stie ca esti cu alta, si dupa stai cu aman2 si fermentezi cum sa scapi de ele. cum dracu scapi de ele?

| Prose15 a răspuns:

Pai nu iti place de nici una dale papuci ""gata nu te mai iubesc"""" si te cari daca nu vrei sa le frangi inima inseamna ca simti ceva pentru ele