| Raprock a întrebat:

TPU, de la o vreme simt ca am nevoie la baie continuu. Cand merg, urinez foarte putin, apoi senzatia ca am nevoie la baie reapare. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cel mai probabil este o infecție urinară și trebuie să te vadă un medic pentru un tratament corect!

| IsabelaIssa a răspuns:

Ai o infectie, doar medicul te poate ajuta. Multa sanatate!

| Violleta2022 a răspuns:

L atine este deja o infecytie urinara si trebuie investigata bacteria cu care esti infectata si tratat de urgenta, pentru ca apar complicatii si poti sa-ti infectezi rinichii si chiar face blocaj renal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Analize, ce altceva sa faci. Probabil ai o infectie urinara

| Mayhem666 a răspuns:

Mai bine ai consulta un medic specialist, ai putea sa ai o problema la rinichi, sau la tractul urinar. Nu e de gluma cu chestiile astea.

| VenomMMA a răspuns:

Salut, consulta medicul nefrolog.In cel mai bun caz s-ar putea sa ai o infectie a tractului urinar. Asta se rezolva dupa o saptamana de luat antibiotice. Zic ''in cel mai bun caz'', ca poate sa apara si altceva. De exemplu sa nu ai ceva la rinichi. Consulta de urgenta medicul! O sa-ti faca un set de analize, iti prescrie o reteta. Cu chestia asta nu-i de jucat.