| anonim_4396 a întrebat:

TPU,intrebare pentru băieti.
...Deci de 3 zile sunt impreuna cu baiatul la care visam de 1 an ...sa fiu cu el si am auzit de la un prieten de al lui ca eu pentru el sunt cea mai importanta persona si signura persona care ii sunt in suflet.
Dar e o problemă, nu comunică cu mine mai deloc... abia scot 2 vorbe de la el si pe mess răspunde f greu. Eu credeam ca dacă iubesti o persona iti doresti sa stai cât mai mult cu ea/el.
El a zis ca nu a mai avut iubita din clasa 8 si are 17 ani eu 18, poate ca dacă eu eram mai mica se purta altfel?
E normal pentru voi baietii o relatie in care sa nu vorbești un timp cu o fata ci doar sa o ai in suflet? ( sscz pentru greșeli dar ma grabesc).

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da,dar asta nu inseamna ca il si cunoaste si din cate ne scrie nici nu il va cunoaste vreodata ca el e tilicar de ala care nu are experienta de viata si nici in comunicare.
Iti dau un ex. ma trage o vecina pe care o stiu din vedere de 2 ani de zile, asta nu inseamna ca eu o stiu pe ea sau ea pe mine incat sa stiu ce caracter are, cam asa vad e faza asta cu visatul, adica te uiti lung dupa cineva, iti place, poate intri in vorba cand si cand dar nu e nimic serios si nici nu stii prea multe unul despre altul.

37 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Celestina003):

Puteam sa iti fiu tata ma si cica sunt copil laughing esti pastila mea de comedie pe dimineeata asta

| Celestina003 a răspuns (pentru RAY):

Mai mult de 15 ani din comentariile tale nici nu iti dau.

| RAY a răspuns (pentru Celestina003):

Dar nu te am intrebat cati ani ai

| Mynameis93 a răspuns:

Am avut aceeași problemă cu primul meu iubit. Nu vorbea cu mine aproape deloc, totuși susținea că mă iubește. S-a dovedit contrariul, deoarece a ajuns să nu vorbească cu mine cu săptămânile. Sinceră să fiu, nu cred că el ține cu adevărat la tine. Eu zic să ai grijă, deoarece nu este o relație stabilă

| Simpatic a răspuns (pentru Celestina003):

Hai ma fii serioasa tu te auzi ce zici vorbesti de cateva zile si el este viata ta, nu ai experienta de viata atat de mare sa faci asemenea afirmatii.
Mai ai de copilarit si de cunoscut baieti.
Daca nu te mai baga in seama deloc (cum se va si intampla) ce ai sa faci?
Cauta-ti pe altcineva parerea mea.
Ciao

| Celestina003 a răspuns (pentru Simpatic):

Ai dreptate si multumesc dar acum lucrurile sau cam mai schimbat, acum vorbim in fiecare zi...

| Celestina003 a răspuns (pentru Celestina003):

Draga,ce sunt dură sunt cu el ca vreau mai multă atentie? Loool, Si din a câta zi sa îi fiu nevasta dacă nu din prima zi? Nu stiu ce ti-a venit sa facei pe despeptul si să vii cu cearta la intrebarea mea.