| SecretLady a întrebat:

TPU legat de serialul Nini dupa Disney Cannel stiti daca Tomas va afla ca Nini e Nico, si daca va afla cum va reactiona?

3 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Pai salut pentru inceput sunt sora detinatoarei contului

deci la sfarsit de tot tomas afla pentru ca ii da o caseta si el se uita la ea si o intreaba pe nini ce este aceea si nini incepe sa se balbaie km face de obicei si el spune ca nu o mai vrea in viata lui dar oricum ea nu pleaca si tomas zice cine mai stie si ea raspunde ca mai multi dar si copii lui si el zice de ce nini de ce si se saruta km stii la sfarsit se casatoresc

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Uita te la final. Va spune cineva ca e Nicolas.si Nini vrea sa plece.si Tomas o opreste.si se maritathinking

| Daysukki a răspuns:

O prietena de-a mea a vazut finalul si da, tomas afla ca ea este nico.le spune tuturor in ultimul episod. sincera sa fie nu stiu cum va reactiona.dar cred ca va fi foarte derutat.