| Didii30 a întrebat:

TPU, pe sora mea o cheama Ioana :3, dar i se zice Yoyoo. happy si nu stie ce nume sa isi puna la Facebook. Nu vrea nume gen " Yoyoo Băă sau din astea, dar vrea la nume sa aiba Yoyoo thinking. I-am promis ca o ajut, dar nu am nici o idee. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes33. FUNDA love struck

10 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Yoyooo Fc [ aici poate pune ori FCSB ( fc. Steaua Bucuresti ), ori FCDB ( fc. Dinamo Bucuresti ), sau alte nume de echipe ce-i plac ei.
Sau, ar putea pune Yoyoo HaHa.

| Didii30 explică (pentru Aleqa):

Pff... Nu e cu fotbalul talk to the hand. Alte idei nu mai ai? laughing.

| Aleqa a răspuns (pentru Didii30):

Yoyoo HaHa nu-i place?laughing

| Didii30 explică (pentru Aleqa):

Nu-i place x_X Nu ii convine nimic x_x

| Aleqa a răspuns (pentru Didii30):

Daca nu-i convine nimic, asta e...

| 010123 a răspuns:

Dar ce ii place? Ar putea fi de folos!

| Didii30 explică (pentru 010123):

Pai vrea un nume mai funky asa thinking Dar nici din alea cu Yoyoo's Drug sau d-astea;-?

| 010123 a răspuns (pentru Didii30):

Cum se citeste? Te rog?
Yoyoo-go-go

| 010123 a răspuns (pentru Didii30):

YooYooana...si nr. ei norocos...la sfarsit

| CocolinoEsteGangsteR a răspuns:

- Yo Yoo
- Just Yoyoo
- Ioana Yoyoo
- Yoyoo von Y
- They call me Yoyoo
Sper ca te ajuta`:*