| Wolfy5 a întrebat:

TPU, TPU TPU TPU TPU SAL, am o rugaminte MAREEE VA ROG FRUMOS, va rog frumos imi gasiti si mie un site in care pot comanda carti de joc asa http://www.google.ro/......tp?/imgres

VA ROG EU, VREAU NEAPARAT SA MI LE CUMPAR, si daca nu exista sa-mi spuneti dc >TT IS BESTIALE...
FUNDA pentru CEL MAI BUN RASPUNS :X:X:X

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Păi. e un wallpaper. Cineva o avut idea să facă nişte cărţi "3D" laughing nu cred că există aşa ceva.

| Wolfy5 explică:

Aia am vazut si eu, ca doar nu-s. chioara. da cucu ca as vrea sa existe >3>