| HeartBeat_2094 a întrebat:

TPU, vreau sa modific o poza si nu stiu cum, sa fie alb-negru si adidasi sa fie culoarea lor normala de exemplu, adica tot alb-negru si aia sa fie colorati straight face, am photoscape dar cum fac? oh go on fundita mersi.

1 răspuns:
| loooolla a răspuns:

Salut! Cu photoscape ar fi mai complicat. Ar trebui sa incerci Picnik, e f. usor. La efecte gasesti 'Black and White', cu care poti modifica poza asa cum zici tu mai sus. Bafta! happy