| MenταLµ a întrebat:

TPU,vreau sa va pun o intrebare. Cine imi da niste metinuri misto rate mari cresti repede iteme tot bine fara hamachi ex oriental, hot style. Plz raspuns dau funda +vot.

1 răspuns:
| 11silviu11 a răspuns:

Pe metin2 TDL-alcolicii cresti la npc/lumea maimutelor cresti foarte repede/chronos - cresti foarte repede doar de la lvl 100 daca ai iteme ''slabute'' sa zice cresti mai greu, eu in jumatate de ora am facut lvl 90. Metin2xRO pe asta creste putin mai greu.Metin2 steel cresti repede rate mari si iteme bune.Metin2 earth asta e putin mai greu.