| anonim_4396 a întrebat:

TPU vreau si eu sTs frumOse [ Multumesc :*]

2 răspunsuri:
| DeeaDePlush a răspuns:

Uite aici:
Toti imi vor binele, dar nu`i las ca mi`l ia! winking

Încă există sentimente, tu eşti pasiunea mea.

Am intrebat multe, insa raspunsul tau a fost mereu cu puncte puncte.

Nu poti, te invatam. Nu vrei, te obligam! devil

E atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie niciodată.

Crezi ca-mi pasa de tine? Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau, recunosc! happy

Stiu ca vreiii. Dar nu prea poti` devil. Cum vrei tu, asa vor toti! smug

Sunt 1000 de ganduri ce ma`ntorc la tine! love struck

Am invatat sa am rabdare. Ca totu`ti iese arunci cand nimeni nu te crede`n stare!

Nu renunta niciodata la ceea ce iti apartine, si nu permite altora sa renunte la tine!

Imbracat in zambete aproape orice om e fals straight face Am crezut in ochi sinceri si da, m`am ars.

Ador sa-mi curga cineva prin vene love struck.

Taci! E un cuvant potrivit pentru tine. Inchide`ti gura! Stapaneste`ti ura!

Fara aberatii, spune totul discret. Stii ca nu`mi place s`o ard indecent.

Vreau sa stii ca n`am sa renunt! Orice ar fi, te iubesc prea mult! love struck

Realitatea bate platourile de filmare. Viata`i frumoasa si fara efecte speciale!

In seara asta bem pentru noi. Pentru cei ce ne-au avut, pentru fraierii care ne-au pierdut si pentru norocosii care ne vor avea. hee hee.

Povestea mea continua la nesfarsit in stilu` clasic foarte fericit!

Mai târziu ai descOperit cum era. Pe cât de frumOasa, pe atât de rea! blushing

Si ma pierd in intuneric, in jur totul e pustiu. As vrea sa te iubesc dar parca. parca nu mai stiu straight face

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, official imi merge bine!

Fiecare zi e specialaa. Oricum e plin de atractii oh go on. Iar daca nu vi tu, nu-i nimic! Vin altii.

Cand iesi afara nu te controleaza, nu te suna. Tu stii ca te iubeste dar nu vrea sa ti`o spuna.hee hee

Deschide ochii! Timpul trece. Nu mai visa frumos ca realitatea`i rece! winking

Stii draga? Iubitul meu se respecta. Are langa el o blonda aproape perfecta! happy

Îmi fac curat în suflet. Arunc tot ce e murdar și plin de praf!

Si a inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes!batting eyelashes

Eu o sa fiu lumina ta, cand calci pe becuri. Sau poate chiar averea ta cand ai zero pe cecuri. happy

si-acum ma confrunt cu abisul in care` am cazut si vreau sa te intreb : Cate suflete te`au urmat si s`au pierdut?

Trebuie sa pui in lada vechea masca trista si sa uiti de cheie. Maturizandu`te din lacrimi nu te face mai femeie! happy

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton. Dar eu te vad mai pierduta decat un apel pe telefon!

Eşti pe primul loc, niciodată să nu uiţi. Că pentru tine a renunţat la multe şi la mulţi!

Barbatii cred ca au puterea. Femeile stiu ca o au! happy

Se poarta alb, se poarta verde, se poarta iar fetele blonde!

Nu`ti vei gasi iubirea niciodata, pentru ca asa vreau eu! Nu m`ai apreciat, cum te-am apreciat si eu!

Multi cred ca pot gandi pentru noi, dar noi nu inseamna mai multi. Noi inseamna doar doi! love struck

Toată lumea are dreptul la o părere. Dar vezi tu, a ta e idioată!

Si trebuie sa-ti pese mai mult de tine! Cateodata sa faci rau, aduce bine. happy

Si vrei sa ma schimbi? Patetic laughing. Schimba`te tu primul. Nu uita ca tu esti doar un personaj, eu fac tot filmul! winking

Ar fi timpul sa trec la nivelul urmator. Si e pacat ca tu ramai la capitolul anterior.
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
DE CE e rara O FemEIE CUMinTE Si FRUmOaSa? DE CE atuNCI cand O GAseSTI O INSeli cu PRIma ZDREANTA PROASTA?
o raza de lumina,o urma de durere,un chip de inger suav distrus de-o grea durere:X:X:X:X
nu mai am cuvinte,nu mai am lacrimi, nu te mai am nici pe tine...

puteti sa nu votati eu nu pot sa va opresc dar va rog, fie-va mila de cuvantul, am iubit.sad"
Te pup si succes.