| oanasunshine a întrebat:

TPUUU, ajutati-maa laughing. Am facut cost suplimentar de 11 euro, si abonamentul este deja de 15. O sa ma spanzure ai meistraight face. Cum sa le fac sa le ziiic fara sa se supere?straight facestraight face| FUndaaaaaa.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Renunti la banii de buzunar si iti platesti factura.

Răspuns utilizator avertizat
| Pozitivca a răspuns:

Zii si tu cindafla ca probabil este o greseala ceva de a lor in calcule, dar mai intii de toate fa ceva ca sa ii bucuri plus la asta nu mai cere o perioada bani de la ei...

| stefii58 a răspuns:

Ii zici ca din greseala, ca nu ti-ai dat seama cat ai vorbit la calculator, si ca n-o sa le mai ceri atatia bani de-acum incolo, sau sa nu-ti mai plateasca abonamentul o luna. laughing Sa compenseze

| neBuna1 a răspuns:

. Si eu am abonament si mi s`a intamplat tongue.Poi. faci ceva folositor prin casa pentru ei laughing). o fabta bunaa si dupa. te ducii si `i spui mamei sau tatalui tau. cu care te intelegi mai bine. " Mamii, tati; o3 putem sta de vorba?! Am gresit fara sa`mi dau seama ..si imi pare foare rauu`. sad imi asum responsabilitatea". Dupa o sa te intrebe ce ai facutstraight face si tuu`le spui ".K ai trecut peste la abonament. si dupa ai vazut. am fost iresponsabila si regret, pedepsiti`masad. si incepi putin sa plangi " si ei o sa creada ca chiar iti pare rauu si nah! ..Eu asa am facut si mi` au spus ca sa am grija altadata, dar eu trecusem cu 3 eurolaughing. k nu mai vad telefon, da r ei trebuie sa vb cu mine si a doua zi l am primit. e bine sa stergi dinainte msj / apleuri laughing daca ar fi sa ti`l confistebroken heart. Sper k ti-am dat o idee; o3. Baftaaa >; D