| Mysteriouss a întrebat:

____/)______./¯"""/')
¯¯¯¯¯\)¯¯¯¯¯'\_„„„„\)

Trandafirul acesta este prietenia. Puneo pe peretele prietenilor pe care nu vrei sa ii pierzi niciodata ♥
Un sfat : Ai grija de tine!
O rugaminte : Nu te schimba!
O dorinta : Nu ma uita!
O minciuna : Nu te iubesc!
Un adevar : Mi-e dor de tine!
Publica acest mesaj pe peretele a 10 persoane pe care le iubesti! ♥ Vreau niste statusuri cv de genu asta please!

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

"Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…"

1 răspuns:
| Crissena a răspuns:

Cand norii indoielii se aduna, stiu ca mereu voi gasi o raza de soare in zambetul tau