| beeapurplee a întrebat:

! fundita!

Buna TPU! As vrea sheu ceva texte p facebook cm ar fi:
╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`. ¸. trimite asta` la 15 persoane la care tii. daca primesti 5 inapoi esti un prieten adevarat. ♥ :* Sau
‎______/)______./¯"""/')
¯¯¯¯¯¯¯¯\)¯¯¯¯¯'\_„„„„\)
Trandafirul acesta este prietenia. Pune-l pe peretele prietenilor pe care nu vrei sa ii pierzi niciodata ♥ ♥

Va rog dack stiti scrieti-mi!
PLS PLS PLS :d :d :d

6 răspunsuri:
| Bianca_4346 a răspuns:

De ce trebuie sa umpleti Facebook-ul cu astfel de tampenii? Nu pricep.

| beeapurplee explică (pentru Bianca_4346):

Pff...taki odath k esti proasta tongue

| gigel68 a răspuns (pentru beeapurplee):

"mai bine taci sa creada lumea ca esti proasta decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu"

| Bianca_4346 a răspuns (pentru beeapurplee):

Tu vorbesti? Mare dreptate are gigel68...

| KnifeWrench a răspuns:

Nu mi-au sangerat niciodata ochii mai rau ca acum, citind textul asta abominabil...

| gigel68 a răspuns:

Trimite asta la 5 persoane, daca primesti inapoi 2 neuroni ai sa fii de 3 ori mai desteapta decat acum.