| Unanonimanonimat69 a întrebat:

Trebuie sa aleg o culoare pentru dormitor si nu stiu care. Camera este mica si putin intunecoasa. Fara raspunsuri copiate de pe alte site-uri.Ati putea sa-mi spuneti ce culoare are dormitorul vostru?

Răspuns Câştigător
| Anonima32145 a răspuns:

Eu am o camera de 3 pe 4 m si am facut-o gri deschis(tin sa mentionez ca ador nonculorile). Daca ai o culoare preferata fa-o intr-o nuanta deschisav sau in nuanta care iti place dar pe un singur perete si ceilalti 3 alb curat Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am avut-o galbena si acu e un mov deschis

| Unanonimanonimat69 explică (pentru Adry05):

Si eu am avut-o galbena dar imi trebuie o culoare mai de baieti.

| Adry05 a răspuns (pentru Unanonimanonimat69):

Albastru sau gri pal combinat cu alb

| Bondarel99 a răspuns:

Adevarul e ca si trebuie sa cautam pe alte site-uri si sa dam copy-paste ca sa putem sa iti recomandam o culoare.

| cuvant a răspuns:

Eu ti-as recomanda un galben sau un galben sters daca este intunecata.
Eu unul as prefera si un purpuriu dar daca nu ai destul de multa lumina s-ar putea sa o intunece.

| SilentRain a răspuns:

Albastru deschis