| iiulia52 a întrebat:

Trebuie sa fac o prezentare in Power Point. dar nu stiu despre ce.sad
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| buburuzaucigasa a răspuns:

Daca vrei iti dau eu o prezentare ca am o groasa, lasa-mi id tau daca vrei si ti le trimit pe mess.

5 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

La ce materie, mama draga? iti trebuie la informatica cumva? Adica ati trecut la power point, si ca sa vedeti daca va descurcati ai o tema in power point? Idei : tari, cultura orientala, cultura accidentala. Revolutia din 89, descrie orasul din care faci tu parte. Descrie scoala/liceul. Activitati ale timpului liber, date biografice ale artistului tau preferat. Viata unui om de stiinta, marile descoperiri geografice. Revolutia de la '48 a lui vladimirescu. Evenimente culturale, prezentarea unei piese de teatru, Creeaza tu un videoclip (nu luat dp youtube). etc. Sper ca te am ajutat, pa pa!

| iiulia52 explică:

Iiulia52 e id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie despre oameni faimosi despre jonas broather si pui imagini ce sa zic si euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tolomaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar si eu