| andyy_5855 a întrebat:

Trebuie sa fac o reclama la sucul Santal.
Dati-mi o idee cum sa o realizez.(un text ceva orice...sa am ceva de la ce sa incep)
cel mai bun raspuns primesta funda

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Fii fericit, fii santal sau eu(sucul santal as vrea sa fiu sub bradul tau de sarbatorii) sau o reclama care are legatura cu sfarsitul lumi uite cum vad eu un vulcan care erupe si in mijlocul lui sa apara sticla si sa scrie, spuna ceva de genul ca doar cu santal trecem de sfarsitul lumi nu stiu sper ca te-am ajutat macar putinbig grin

2 răspunsuri:
| Sperietoarea a răspuns:

Suc santal, fara conservanti.

| bolovancescu a răspuns:

Pai filmeaza pe cineva cum bea sucul si are mai multa energie decat unui copil de r5 anirolling on the floor deci daca te-a ajutat raspuynsul meu da-mi funda aia!