| Culturism69 a întrebat:

Trebuie sa ma gandesc la cadoul pentru craciun si pana acum m-am gandit la niste Casti Audio Beats by Dr.Dre.
Dar nu stiu. Am un buget de 100-130 euro.
Ce as putea sa imi cumpar? rolling on the floor Baiat, 17 ani.
Voi ce v-ati cumpara? happy

Răspuns Câştigător
| ElenaSt2011 a răspuns:

Buna. Daca ai un buget mic, poti incerca sa accesezi website-urile cu reduceri de pret.

Intri pe motorul de cautare Google si scrii website-uri cu reduceri de pret.

Vei gasi o gramada de site-uri, unde te poti inscrie gratis si primesti in casuta de e-mail periodic informatii despre ofertele de produse si servicii, inclusiv vacante sau chiar oferte ale unor firme care organizeaza excursii cu tematica sport extrem.

Eu am gasit multe produse despre care nici nu stiam, la pret super bun.

Astfel de site-uri sunt
www.okazii.ro www.crocodilo.ro www.vulping.ro
OfertEle www.BestDealz

si multe altele.