| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa merg la mare in perioada urmatoare, dar exista o posibilitate destul de mare sa fiu pe stop chiar in acea perioada. Ce as putea face? A mai patit cineva asta? Ati putea sa imi dati niste sfaturi? Va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

In caz ca nu folosesti tampoane interne [daca esti virgina eu zic sa nu folosesti] ia'ti tampoane externe [always night deoarece sunt rezistente si ok], o pereche de pantalonasi scurti, o palarie, si ferestete de razele soarelui deoarece iti va face menstra si mai abudenta.
Eu nu am patit-o. Dar mama da laughing.
Bye, bye.
P. s : nu ar trebui sa stai la mare cu gandu' asta. Daca nu vrei sa-ti vina du-te la ginecolog sa-ti recomande o pastila pentru intariere.
Have fun!

| VodkaCoca a răspuns:

Eu am patit-o, am mers o saptamana la mare, si mi'au inceput exact cand am ajuns, spre norocul meu mie imi tine doar 3 zile, sa nu iei nimic sa ti le amane pentru ca dupa aia ti le deregleaza, au patit 2 prietenee de-ale mele. Eu cat am fost pe stop nu intram in apa, si stateam in pantaloni scurti, indiferent ca ai tampon e aiurea sa intri cu el in apa, pentru ca nu e igienic si in plus iti dai seama ca absorba apa, daca chiar vrei sa intri, intri si dupa aia fugi repede sa ti'l schimbi. Important sa nu folosesti ob si sa intri in apawinking. :*

| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Nu e nimic de facut...nu poti intra in apa cat esti pe stop doar daca ai tampon. daca vrei sa intri in apa trebuie sa mergi inainte la ginecolog care iti da ceva ce amana o vreme...

| Ciuƒix a răspuns:

Foloseste o. b. uri eu am folosit vara trecuta si nu am avut absolut nici o problema.batting eyelashes