| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU..Problema sta in felul urmator: Ieri am facut petting cu prietenul meu si cred ca exista o posibilitate de a fi ramas insarcinata.In acest caz vreau sa va intreb,cum pot pierde sarcina fara sa merg la medic? Am citit pe net ceva despre o supradoza de ibuprofen combinata cu tutun, cafea si alcool.Credeti ca ar putea ajuta? Sunt in stare sa fac orice,chiar si sa ma arunc in fata unei masini daca asta ma ajuta sa avortez. Dupa cum va dati seama probabil sunt minora si de asemenea virgina, iar intrebarea nu este pusa la misto asa ca astept sfaturi. sad Multumesc anticipat. happy

24 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Fara penetrare nu ai cum sa ramai insarcinata! Daca ai respectat si regulile de igiena, cu atat mai putin sa se intample! Nu incerca prostii pana nu esti sigura!

| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu ai ramas insarcinata daca nu ai fost penetrata...nu se ramane asa usor insarcinata

| Vix999 a răspuns:

Daca ai facut ieri inca mai ai timp sa iei pastila de a doua zi.(desi eu cred ca nu e nevoie sa o iei) Dar dupa cum a mai spus cineva inaintea mea...trebuie sa dai mai multe detalii. De ce crezi cu asa tarie ca ai ramas insarcinata? In ce a constat petting-ul respectiv?

| FaraNume1249 a răspuns (pentru Vix999):

Nu a fost penetrare, asa cum se subintelege.Inainte de a ejacula m-a atins in zona..respectiva. Ma gandeam ca ar exista sanse considerabile datorita lichidului preejaculator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce constă acest petting sau mai pe intelesul tuturor pipăială?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mai zica cineva ca fetele virgine sunt cuminti!
Gasesc ele alte metode de a se "distra"...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Petting nu era sex cu haine laughing) lamureste-ma ca nu stiu laughing)

| MrAlex a răspuns:

laughing chiar rad...stai calmawinking

| catablondu a răspuns:

Buna, atata timp cat nu a existat penetrarea si tu esti virgina, problema unei sarcini nedorite se exclude. Nu te mai stresa ca nu are rost. Iti faci rau fara motiv.

Răspuns utilizator avertizat
| AtAkUs a răspuns:

Pai mai intai asigurate daca esti insarcinata sau nu, si apoi daca esti... nu stiu fa avort

| deutsaaa a răspuns:

Buna... nu ai cum sa ramai insarcinata daca uh ai spus ca " de asemenea esti virgina" deci doar daca nu esti virgina poate ai sanse de 20 % in ultimna zi de menstruatie.dar nici atat ..mai putin

| zuzu199zuzu a răspuns:

Mai intai fi sigura ca esti insarcinata ca alt fel sa-r putea sa itii faci tie rau.Cred ca parintilor nu leai pomenit de asta.Fa si tu un test de sarcina ceva.

| FaraNume1249 a răspuns (pentru zuzu199zuzu):

Am uitat sa mentionez ca eram si in ultima zi de menstruatie deci..cam care ar fi sansele sa fiu insarcinata?

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNume1249 a răspuns (pentru Raupe):

In cel mai rau caz, in 4 luni ma duc pe calea dreptilor si la clinica tot nu ajung.

| fabiola a răspuns (pentru FaraNume1249):

Nerational raspunsul tau! In viata trebuie sa faci totul sa traiesti, asa pana la calea dreptilor gandeste-te la protectie! Acum ai scapat poate 90%, data viitoare nu se stie!